Пошук
 

Ультразвукова чистка обличчя

Чистка обличчя – чудова базова процедура, що дозволяє очистити шкіру від змертвілих клітин епідермісу (верхній роговий шар шкіри, що постійно злущується), закупорених сальних залоз (комедони, чорні цятки), бактерій та забруднень.

Після чистки обличчя шкіра стає більш гладкою, м’якою, світлою, сяючою, з відкритими, очищеними сальними залозами та волосяними фолікулами, звужуються пори та покращується рельєф шкіри. Шкіра звільняється від відмерлих клітин, надлишку шкірного сала, бактерій і токсичних речовин. В результаті чого покращується стан при акне (вугревій хворобі), шкіра підготовлена до кращого засвоєння препаратів, лікувальних кремів. Частота проведення процедури – 1 раз в 3 – 4 місяці.

Чистка обличчя не викликає звикання та немає синдрому відміни!!! Ця процедура не порушує фізіологічних процесів у шкірі. Всі ефекти від проведення чистки обличчя – позитивні. Можливе незначне порожевіння шкіри після процедури. Та рекомендується не використовувати креми та ексфоліанти (крем-пілінги) протягом 5 днів.

Існує декілька видів чистки обличчя:

 • Механічна – (ручна, та за допомогою інструментів (ложка Уна).
 • Ультразвукова – чистка відбувається за допомогою ефекту кавітації (розпилення води ультразвуковою хвилею). Ультразвукова хвиля також володіє механічним ефектом (мікромасаж), ефектом створення тепла в тканинах, що призводить до покращення циркуляції крові, руйнуванню жирових відкладень. Покращується клітинний обмін та всмоктування рідин. І як результат – зменшується запальний процес при акне. Ультразвукова чистка протипоказана при вагітності, новоутворах на шкірі, наявності кардіостимулятора, інфекційних запальних процесах (піодермія, герпес), алергічному дерматиті.
 • Вакуумна чистка – апаратний метод очищення шкіри спеціальною вакуумною насадкою – присоскою з негативним тиском. При з’єднанні із поверхнею шкіри трубка всмоктує відмерлі клітини, очищує неглибокі пори від комедонів, шкірного сала, активізує кровообіг, підвищує пружність шкіри (тургор). Вакуумна чистка протипоказана при куперозі (ламкі, розширені судини), тонкій, сухій та чутливій шкірі, дерматозах та хронічних запальних процесах на шкірі, важких формах вугревої хвороби.

Також існують спеціальні програми та догляди, результатом яких є очищення шкіри обличчя. Це нанесення по-протоколу на шкіру обличчя спеціальних лосьйонів, масок, кислот, які розм’якшують сальні закупорки, злущують та очищають шкіру.

 • Комбінована чистка обличчя – це поєднання кількох видів чистки в одній процедурі. Такий метод є найбільш ефективним, так як дозволяє максимально очистити шкіру з урахуванням типу шкіри, проблемних зон та можливістю попрацювати з ними різними методами не травмуючи при цьому шкіру.

Я виконую комбіновану чистку обличчя, яка включає 7 – 8 етапів:

 1. Демакіяж та очищення шкіри обличчя професійним гелем та міцелярною водою по-типу шкіри.
 2. Ручна діамантова шліфовка – мікродермабразія від німецької професійної лінії Dr. Belter.
 3. Холодне гідрування (розпарювання без пару) обличчя – нанесення маски, яка глибоко зволожує та розрихлює шкіру.
 4. Ультразвукова чистка обличчя (Апарат Ultrafit Processor Biomak, Польша).
 5. Механічна чистка обличчя.
 6. Д’Арсонваль.
 7. Бактеріостатична маска для проблемної шкіри (німецька професійна лінія Dr.Belter) – активно нормалізує стан проблемної шкіри, освіжає, пом’якшує, знижує кількість бактерій, усуває надмірну жирність шкіри та запалення.
 8. Заспокійлива крем – маска від іспанської професійної лінії Simildiet – зволожує, заспокоює, пришвидшує регенерацію шкіри, знімає набряклість і почервоніння, підвищує тонус шкіри, створює захисну плівку після процедури.

Тривалість процедури – 1.5 – 2 год.

Після чистки обличчя не травмоване, оздоровлене, пацієнт не відривається від соціального життя.