Пошук
 

Комплексні косметологічні догляди

В сучасному світі ми спостерігаємо надзвичайно динамічний розвиток естетичної медицини. Новітні дослідження та винаходи втілюються в професійних програмах доглядів, які допомагають вирішити естетичні проблеми шкіри. Лікар-косметолог має можливість призначити ефективну, інноваційну програму догляду за шкірою, яка вирішуватиме естетичну проблему пацієнта, підібрати необхідний домашній чи підтримуючий догляд шкіри після проведеного курсу процедур. А пацієнт має можливість відчути релакс-ефект від текстур, ароматів і отримати чудовий результат після проведеної процедури.

Існує велика кількість професійних програм: відбілюючих, для лікування та догляду за проблемною шкірою, для корекції дефектів області довкола очей, антивікові омолоджуючі програми, програми безін’єкційного інтенсивного омолодження і попередження старіння шкіри, глибокого зволоження, програми для гіперчутливої шкіри тощо.

Професійні догляди можуть містити гіалуронову кислоту, амінокислоти, пептиди, екстракти рослин, вітаміни, запатентовані комплекси, хістомерні (стовбурові) клітини рослин, полігідроксикислоти, депігментуючі активні інгредієнти.

Після огляду та з’ясування проблеми лікар-косметолог підбирає потрібну програму, яка являє собою курс процедур: ефективних, приємних та високоефективних.

При необхідності чи по-бажанню пацієнта можна також підібрати домашні догляди чи підтримуючі догляди, які подовжуватимуть ефект від процедур чи, наприклад, запобігатимуть появі нових пігментацій, зморшок чи запальних висипань.